Kompleti origjinal Black Decker

Shitet nga: Besim 30 Qer 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   100 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet kompleti i paisjeve me bateri origjinal i ardhur nga anglia i firmes se njohur Black&Decker ne gjendje te rregullt shum pak te perdoruara vetem nje muaj dhe te ruajtura si dhe 2 baterite dhe mbushesi.
Cmimi i volitshem.(i padiskutueshem)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim