Makin per prerje me dy teha

Shitet nga: florent 15 Nën 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet makina tipi Lazari Prima prodhim italian.Tavolina rreshitese 3 m ,Gjatesia e prerjes pas shrres 1.40.Prerje ne 45 shkall .Prodhim i vitit 94.Ne gjendje te rregullt dhe e gateshme per pune.per me shum na kontaktoni ne numrin +37744-178-503
Viber:+37744167346
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim