Maqina per Qebapa Suxhuk dhe Virshllle

Shitet nga: Mahmut 18 Pri 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet Mashina Profesionale per Qebapa Suxhuk dhe Virshlle-kapaciteti 15kg.maqina esht pa perdorur dhe esht shum praktike per pune ne mishtore ose qebaptore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim