Shitet Makina e Qepjes OVERLLUK INDUSTRIAL PRO

Shitet nga: Skender 11 Mar 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet Makina e Qepjes e Tipit OVERLLUK INDUSTRIAL - Marka - UNION SPECIAL -
Prodhim ANGLEZ origjinal.
Makina eshte me 3 pej.
Motorrin e ka monofaz.
Makina eshte ne gjendje te rregullt pune.
Gjithe te interesuarit mund te vijne ne Gjilan dhe ta provojne edhe vet.

+37744274620

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim