TORNO (DREBONG ) edhe sharren per heker!

Shitet nga: azizi 29 Tet 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Gjilan
Drebonga dhe sharren per hekur te inportuara nga gjermania nuk kan punuar ne kosove vetem se i kemi provuar jan ne gjendje shum te mir per informata kontaktoni ne numrat e telefonit 044-177-427 si dhe 049-177-427
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim