Dritare dhe Dera të plastikes edhe Gilindera alu..

Shitet nga: Ekrem 26 Shk 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Dyer dhe Dritare nga Plastika, Gilindera nga Alumini të githa llojet
Sipas standartev dhe porosi tuaj.
Pronar: Ekrem kryeziu 044-277-208
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim