Dyer te dhomav me teh slloven vetem per 70€

Shitet nga: Labinot Dje 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Dyer dhe dritare nga druri 90X200 70E DERA E HYMJES 140X200 100E DRITARE 80X140 30E 80X120 30E ju mirpresim 045327459 punojm edhe me porosi si dhe me modele e ngjyra te ndryshme 049200094 ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim