DYER HARMONIK

Shitet nga: lulzim Sot 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM DYER HARMONIK KEMI PROFIL NJE NGJYRSH/te bardh ngjyr kafe dhe laminat apo mjalte/ DHE IMITIM TE DRURIT./dy varianta ngjyr kafe me te ert dhe me te ndritshme.PASTIKA ESHTE KUALITATIVE NGA HUNGARIA E QERTIFIKUAR ME STANDARD ISO. KETO DYER SHERBEJN PER ME NDA/SEPERU/NONJE PJESE TE SHTEPIE APO LOKALIT APO HAPSIRAVE KU PUNOHET KUR DONI ME NDA NJE PJESE PER MATERJALE TE PUNES.Lartsia me e madhe e deres eshte njengjyrshe 240 cm dhe imitim te drurit eshte 230 cmm.
AFATI PER PUNIMIN E DERES TRI DERI NE PESE DITE NGA DATA E POROSIS.
TEL044 148 991 DHE 049 148 991 WAIBER +37744148991
ORARI I PUNES 7-22 GJDO DITE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim