DYER TE DHOMAVE

Shitet nga: Qlirim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer te dhomave tel:045474071
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim