Dere metalike

Shitet nga: Dere 30 Gsh 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 EUR   31 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes deren metalike me kornize. Eshte e zhytur me mallter por fshihet pa problem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim