Dyer dhe dritare nga druri +37745327459

Shitet nga: Labinot Sot 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer dhe dritare nga druri 90X200 70E DERA E HYMJES 140X200 100E DRITARE 80X140 30E 80X120 30E ju mirpresim 045327459 punojm edhe me porosi si dhe me modele e ngjyra te ndryshme 049200094 ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim