Dyer dhe dritare nga druri me qmime te volitshme

Shitet nga: Labinot Sot 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shesim dyer të hyrjes 100ero Dyer të dhomave 70ero Dyer me gjama 70ero Dritare të dimenzioneve të ndryshme 30ero Punojmë edhe me porosi ne kemi kualitet te lart per me shum na kontaktoni ne 045327459 sepse ne ja vlejm .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim