Dyer nga druri

Shitet nga: Aldrin Dona Elmazi 04 Mar 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer nga druri shiten urgjent 25€ copa per info na kontaktoni ne key numer +37744761644
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim