Dyer te dhomave viber 044363733

Shitet nga: artoni 13 Jan 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dyer te dhomave 60 dhe 70 euro +37744363733
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim