Dyer te dhomave 90x200 60euro viber 044933548

Shitet nga: DINI 18 Pri 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dyer me xhom 70 Euro, dyer dhome 70Euro ,dyer me ngjyra 80 euro, dyer te dhomave standarde 90x200m 60euro , dyer te hymjes 100euro . dritare 30Euro.etj.044763428 tel. viber 044363733 viber +37744933548
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim