dyer te dhomave tel.viber 044363733

Shitet nga: DINI 08 Jan 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dyer te dhomave 60 dhe 70 euro 044363733 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim