Lule fokus

Shitet nga: sadri 27 Shk 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
shitet lulja fokus eshte kjo qe shihet ne foto
qmimi:40 euro
per me shum informata na kontaktoni ne 044 206 244
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim