Lule me gjatesi 1.70m e rritur ne ambientin e sh..

Shitet nga: Hekrem 12 Pri 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule me gjatesi 1.70m e rritur ne ambientin e shtepise
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim