Komodin per TV

Shitet nga: zeqir 07 Maj 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
komodna esht e perdorur vetem 6 muaj dhe eshte e ruajtur shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim