DHOMA GJUMI VETEM ME POROSI !!!

Shitet nga: Mobileria Florenti 08 Gsh 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Mobileria jone bene prodhimin e mobijleve te ndryshme si:Kuzhina,Dhoma te fjetjes(per te rritur dhe femij),Komodina te ndryshme,Paradhoma,Tavolina etj.Projketet behen ne menyre profesionale ne 3D.Zgjedhja mbetet te ju .Per me shum na kontaktoni ne numrin 044-178-503
Viber:+37744167346
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim