Dhoma per femije vetem me nje porosi !!

Shitet nga: florent Dje 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Prodhojm dhoma te fjetjes per femij dhe te rritur modele te ndryshme si dhe interier te ndryshem per shtepin tuajpo ashtu bejme kompenzim me veture 7 ulese

Viber:+37744178503
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim