Dhoma te fjetjes per femij viber+37744178503

Shitet nga: florent Sot 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Prodhojm dhoma te fjetjes per femij dhe te rritur modele te ndryshme si dhe interier te ndryshem per shtepin tuajpo ashtu bejme kompenzim me veture 7 ulese

Viber:+37744167346
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim