Dhome gjumi.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mobileria EDA 13 Mar 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhome gjumi me nje cilësi te lartë dhe me shume komoditet.

Mund te na gjeni edhe ne faqen tone ne Facebook.

https://www.facebook.com/Mobileria-EDA-Gjilan-1482252712072911/?fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim