Kuzhina te ndryshme vetem me porosi

Shitet nga: 13 Nën 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Prodhojm mobilje simbas porosis suaj.Proejktimi ne menyre profesionale 3D.Montimi si dhe trasporti falas.Perpos kuzhinave bejme prodhimin e dhomave te fjetjes,komodina te nryshme,paradhoma,komodina per kepuc etj.Pervoja shumevjeqare na bene te jemi te sukseshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim