kuzhina moderne na telefononi ia vlen !!!

Shitet nga: Selver Dje 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Punojme mobilje :Kuzhina,dhoma te fjetjes,komodina,tavolina,paradhoma etj.vetem me porosi.Projekti behet ne menyr profesionale ne 3D.Montimi dhe transporti free.Bejm kompenzim me vetur me 7 ulese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim