Elemente klasike garniturav fotele dhoma gjumi

Shitet nga: Egzon 10 Dhj 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
5.krevet gjumi eshte vetem 1
6.kete lloj si ne foto qe po e shifen elementet jane 9 garnitura vesht+kembet dhe edhe si kjo tjetra qe duket foteleja ka
7.fotele e lart si ne foto jane 19 fotele skeleti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim