Garniture-Mobilje

Shitet nga: euro model 10 Krr 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR   850 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
shiten garnitura te ketij lloji me Çmim 600€ si dhe tavolina 150€ nese jeni te interesuar.Pasi jem fabrike prodhuese ju mund te porosisni edhe ngjyren e mobiljeve sipas deshires suaj apo edhe me kombinime ngjyrash te ndryshme,gjithashtu ju mund te porosisni edhe llojin e materialit shtof apo lekure(skaj).Ju mund te informoheni apo te porosisni ne nr 044-497-737 ose edhe ne viber +37744497737.Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim