Kauqet me konstrukt metali

Shitet nga: Fitim Qerimi 10 Nën 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten kauqet me konstrukt metali,Te pa perdorur,kemi dhe modele tjera sipas porosis.

Cmimi sipas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim