Komodë me kualitet te lartë nga Mobileria EDA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mobileria Eda 13 Mar 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Një komodë me kualitet te lartë dhe me shije te veçantë nga Mobileria jonë!
E gjitha e punuar me diapan.

Mund te na gjeni edhe ne faqen tone ne Facebook.

https://www.facebook.com/Mobileria-EDA-Gjilan-1482252712072911/?fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim