Mobilje klasike

Shitet nga: euro model 24 Pri 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 610 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobiljet klasise te ketij lloji 3+3+1+1 me Çmim 2000€ tavoline ne vlerë prej 200€ si dhe tavolina e bukes me 6 karrige 410€ qe do te thot komplet ky set kushton 2610€..Pasi jem fabrike prodhuese ju mund te porosisni edhe ngjyren apo llojin e materialit (shtof ose skaj) se si deshironi te duken mobiljet tuaja.Gjithashtu duhet te cekim se mund te beni kombinim te ngjyrave.Per Çdo garniture te porositur ju do merni edhe nje tabure falas me cilendo ngjyre qe ju deshironi (shiko fotot)
Per informata na telefononi apo shkruani ne viber ne nr +377-44-497-737
ose te na vizitoni ne zyret tona qe gjenden ne Shillove ose ne sallonin qe gjendet ne rruge te Prishtines apo ne lagjen Varoshi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim