Mobilje salloni

Shitet nga: Taulant 09 Mar 01:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Mobilje salloni shum te rehatshme dhe shum pak te perdorura me nje qmim prestigjioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim