Mobilje te reja dhe riparime

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: mobileria anda 19 Dhj 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
punojme me porosi Kolltuqe - tre ulese - dy ulese - kënde të të gjitha përmasave. Me cep apo të rrumbullakët -veshje melëkure apo ekolekure , për shtepi,klube,restorante,zyra,sallone bukurie etj,,,,,, te ne mund të zgjidhni llojin e materialit ,llojet e modeleve etj.....
gjithashtu bejme edhe renovimin e tyre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim