PRANOJM NJE VETUR KOMPENZIM ME MOBILJE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: FER-DIZAJN 25 Pri 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Pranojm nje vetur Kompenzim me Mobilje si Dhoma Gjumi Kuzhina Moderne me kualitet te Lrte Garnitura Moderne Dhoma pe Femij etj per me shum Kontaktoni ne 044 222 451 ose 049 494 030 si dhe ne Viber +377 44 799 989 Falemnderit per Mirekuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim