Paisje Per Sallon Ondulimi -Meshkuj/Femra

Shitet nga: besi 27 Tet 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten keto paisje qe po shihen ne foto per sallon ondulimi (frizer - frizere ) per meshkuj dhe femra. Te interesuarit te kontaktojn ne nr e telefonit 045533407. Flm per Mirkuptim. PERSHENDETJE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim