Tabure

Shitet nga: euro model 11 Sht 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
shiten Tabure te ngjyrave te ndryshme ,ju mund te porosisni sipas deshires suaj sasine dhe ngjyren e tabureve.ne ju garantojme per kualitet sepse jan prodhim i fabrikes me kualitative ne Kosove te Euro Model.per porosia apo informacione te tjera ju mund te na telefononi ne 044-497-737 dhe 049-884-515 te na shkruani ne viber +37744497737 dhe +38649884515
si dhe ne e-mail adressen : z.euromodel@hotmail.com
per me shume modele mund te na vizitoni ne fan page ne facebook Euro-model Official.
ju mirpresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim