Tavolin dhe T V komod

Shitet nga: blenton 01 Sht 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet 1 komod per TV dhe 1 tavolin salloni te dyjat 80 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim