Tavolin dhe T V komod 55e dyjat

Shitet nga: blenton 05 Dhj 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet 1 komod per TV dhe 1 tavolin salloni te dyjat 55 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim