Tepija te perdorura

Shitet nga: Fatmir 10 Nën 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
shes tepijatt urgjentisht jan te perdorura 2 par tepija

mund te na kontakttoni 044320915 ose ne Viber +37744320915
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim