Perde trak

Shitet nga: lulzim Sot 07:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM PERDE TRAK TE LLOJIT LINE ME QMIM 7 EURO METREN KATROR NE KET QMIM NUK JANE TE PERFSHIRA MATJA TRANSPORTI DHE MONTIMI KETO OPERACIONE DUHET TI KRYENI VET.POR NQOFSE I MASIM TRANSPORTOJM DHE MONTOJM NE ATHERE QMIMI ESHTE 9 EURO METRA KATROR.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991 NJEKOHSISHT JU OFROJM DYER HARMONIK,ROLETA TE JASHTME KLASIKE,VENECIANE,ROLO PERDE,PERDE ZEBRA .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim