ROLETA VENECIANE TE DRURIT

Shitet nga: lulzim 21 Tet 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJME ROLETA VENECIANE TE DRURIT ME QMIM 40 EURO METRA KATROR.KEMI VENECIANE 25mm DHE 50mm.KETO ROLETA JANE TE PERSHTATSHME PER ENTERIER TE MBRENDSHEM DUKE POTENCUAR NGROHTSIN E DRURIT.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim