ZBRITJE te komodinave per kepuce !!!

Shitet nga: florent 17 Gsh 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Rafte të ndryshme
Prodhojm komodina per kepuce vetem me porosi dimenzione te ndryshme si edhe ngjyre te llojellojeshme.Komodina per 12 ,16,18,24 pale kepuc
Viber:+37744167346
Ne dispozicion kemi komodin 12 dhe 16 palesh kepuc per momentin po ashtu bejme kompenzim me veture 7 ulese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim