rafta dhe kukulla per butik

Shitet nga: bekim 26 Mar 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Rafte të ndryshme
shes rafta shume pak te perdorur ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim