shitet urgjent rafti per kepuce

Shitet nga: privat 26 Shk 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Rafte të ndryshme
shitet rafti per kepuce ne gjendje te rregullt. qmimi i volitshem nr kontaktus 044211700 dhe 044922947 pres vetem bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim