Ofertë Speciale per Tavoline te bukes me 6karrike.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mobileria EDA 13 Mar 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Ofertë speciale
Nga 349 euro ne 299 euro!
Tavoline e bukes me gjashte karrike, me material mdf.
Ngjyra sipas deshires!

Mund te na gjeni edhe ne faqen tone ne Facebook.

https://www.facebook.com/Mobileria-EDA-Gjilan-1482252712072911/?fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim