Shatora karrika dhe tavolin me qera

Shitet nga: tenda toni 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
japim me qera shatora karrika dhe tavolina shatorat jon me dimenzione te ndryshme si dhe me ndriqim transporti dhe montimi behen gratis ne ter teritorin e kosoves 044280873
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim