Tavolin buke dhe komod per tv

Shitet nga: gjem 14 Qer 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shesh tavolin+6 karrika buke te drunit dhe komoden per tv. Tavolinen 340 €. Komoden 100 €. Bashku. 420 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim