Tavolin pune per kumpjuter dhe zyre nga Zvicra

Shitet nga: Afrim 21 Jan 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR   85 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina e punes per kompjuter dhe tavolin pune per zyre apo perdorim te nndryshem Byrov per femij dhe menyra te ndryshme.
Tavolina eshte nga Zvicra dhe e ardhur me paketim e RE edhe e montuar ne KS
Per me teper info tel. 045 54 00 59 wiber apo tel. 044 615 518
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim