Tryezë dhe Karrige

Shitet nga: euro model 15 Gsh 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

410 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet Tavolina e stilit klasik me 6 karrike te po ketij stili me Çmim 410€.Ju mund te porosisni permes nr te telefoni 044-497-737 ose te na vizitoni ne sallonet tona qe gjinden ne fshatin Shillove te Gjilanit ose dhe ne rruge te Prishtines ne Varosh .Ju mund te porosisni mobiljet sipas deshires per ngjyren dhe llojin e materialit te karrikes si dhe ngjyren e drurit te tavolines apo karrikes .Garnitura qe shihet ne prapa skene pershtatet me ket lloj te tavolines me karrike ajo kushton 2200 euro bashk me tavolinen qe gjendet ne mes mobiljeve.per me shum info na kontaktoni ne tel apo viber 37744497737.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim