shator ME NXEMJE karrika dhe tavolina 044280873

Shitet nga: tenda Sot 07:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
japum ne sherbim shatora tenda karrika dhe tavolina tendat jan me nxemje jan per dimer kemi edhe shatora per ver sipas porosis tuaj transporti dhe montimi ne ter teritorin e kosoves 044280873
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim