shator karrika dhe tavolina 044280873 me qera

Shitet nga: Dje 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
japum ne sherbim shatora tenda karrika dhe tavolina tendat jan me nxemje jan per dimer kemi edhe shatora per ver sipas porosis tuaj transporti dhe montimi ne ter teritorin e kosoves 044280873
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim